06.10.2019

Tekzen’den Patili dostlarına yürekten bir hediye

Sokak hayvanlarının hayatlarına çeşitli projelerle dokunan Pati Dostu Tekzen, can dostlarımız için 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında mama hediye edecek. 4 Ekim’de Tekzen mağazalarından alışveriş yapan herkes o güne özel hazırlamış mama paketlerini herhangi bir ücret ödemeden kasalardan alıp sokak hayvanlarına ikram edebilecek.

 Tekzen’den Patili dostlarına  yürekten bir hediye

Tekzen, proje kapsamında 4 Ekim’de Türkiye’deki bütün mağazalardan ve online’dan alışveriş yapan tüm müşterilerine pet shop kategorisindeki kendi markası olan Tekzen Best Friends’i hediye edecek. Aynı coğrafyayı paylaştığımız sokak hayvanlarına yaşam alanı tanınması, beslenme ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi bilinciyle hareket eden Tekzen, evi sokaklar olan can dostlarımızın hayatlarına küçük bir dokunuşlar yapmaya devam ediyor. 

59 ilde 140 mağaza ile müşterilerine hizmet veren Tekzen, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de zor şartlarda sokakta yaşayan ve sahiplenilmeyen sokak hayvanlarının daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ‘Pati Dostu Evler’ projesini de hayata geçirmişti. Bu proje ile belediyenin tahsis etmiş olduğu 97 noktaya 250 kulübe bağışlayarak patili dostları rengârenk yuvalarla buluşturmuştu. 

Can dostlarımız için mamanızı istemeyi unutmayın

59 ilde yer alan 140 Tekzen mağazası ve www.tekzen.com.tr’den  4 Ekim’de yapacağınız bütün alışverişlerde kasa sorumlusundan sokaktaki can dostlarımız için bir kap mamanızı almayı unutmayın. Tekzen, sokak hayvanları için gönülden yaptığı projeleri her sene daha da artan bir kararlılıkla yaygınlaştırmaya devam edecek.