24.10.2020

Social Media Awards’tan Tekzen’e dört ödül

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, sosyal medyanın en başarılı markalarının belirlendiği Social Media Awards Turkey’de dört ayrı kategoride altın, gümüş ve bronz ödülün sahibi oldu.

Social Media Awards’tan Tekzen’e dört ödül

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey’in bu yıl dördüncüsü online olarak gerçekleştirildi.

Performans sanatçısı David Datuno’nun Paris merkezli çağdaş sanat galerisi Perrotin tarafından Art Basel Miami'deki sergide koli bandıyla duvara yapıştırılan 120 bin dolar değerindeki “Comedian (Komedyen)” isimli muzu sergi alanında duvardan alarak sosyal medyada çok konuşulmuştu. Bu olay üzerine Tekzen’in Creasoup iş birliği ile hayata geçirdiği kampanyada bandın fiyatına vurgusuyla ve “Modern sanat eserleri üretmek için de ihtiyacınız olan her şey Tekzen’de!” mesajı ile Maurizio Cattelan’ın eserine gönderme yapılarak sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

Dokunduğu yaşam alanlarına renk katan Tekzen, Creasoup iş birliği ile hayata geçirdiği “Gri koli bandı ile sanat eserine dönüşen muz” sosyal medya kampanyası ile farklı kategorilerde altın, gümüş ve bronz ödülünün sahibi olurken Ev Geliştirme kategorisinde de bronz ödül aldı.

Gerçek Zamanlı Kampanya kategorisinde altın, İçerik Pazarlama Kampanya kategorisinde gümüş ve Sosyal Medya Kampanya kategorisinde bronz ödüle sahip oldu. BoomSonar Sosyal medya marka endeksi verilerine göre Ev Geliştirme kategorisinde ise bronz ödül aldı.