Daha İyi Bir Dünya İçin Çalışıyoruz.

Sektörün 'En Yaygın Ev Güzelleştirme Merkezi' olarak; çeyrek asırlık tecrübe, deneyim ve yenilikçi bakış açımız ile Türkiye'nin 29 ilinde 44 mağazamızla sürdürülebilir bir gelecek ve daha iyi bir dünya için çalışıyoruz. Paydaşlarına değer katan, sosyal ve çevre sorumluluğuna sahip, güvenli, başarılı, model ve örnek olabilen bir iş ortağı misyonu ile hareket ediyoruz.

TEKZEN olarak tüketicilerimizin hayatlarına dokunarak evlerini güzelleştirirken aynı zamanda sosyal sorumluluk bilincinmizle de insanı ve dünyayı iyileştirmeye yönelik projeler üretiyoruz.

Doğal kaynaklarımızın sınırlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden enerji ve diğer tükenebilir kaynaklarımızı tasarruflu kullanıyor, geri dönüşüme destek veriyoruz. Karbon salınımı düşük ürün ve hizmetler üretmeye gayret gösteriyor, karbon ayak izimizi en aza indirmek için enerjimizi yenilenebilir enerji kaynaklarından temin ediyoruz.

Ev güzelleştirme konusundaki hassasiyetimizi sokak hayvanlarına da göstermeyi ihmal etmiyoruz. "Pati Dostu Evler' projemiz ile sokakta zor şartlar altında yaşayan hayvanların yaşam koşullarını iyileştiriyor, projelerimizle bu konuda toplumsal bilincin artmasına yardımcı oluyoruz.