Sürdürülebilir bir gelecek için Tekzen’den tam destek

Ülkemizde organik tarım ve sürdürülebilir kalkınmanın geleceği için Tekzen tarafından ‘Kırsal Kalkınma Projeleri’ kapsamında desteklenen Saklı Cennet markası, baldan tahine pekmezden zeytinyağına ve süt ürünlerine kadar sağlıklı yaşamın en ön saflarında yer alan organik ürünleri ile öne çıkıyor. Macahel’den Gökçeada’ya uzanan yolculukta Tekzen, insanı ve dünyayı iyileştirmeye verdiği önemi Saklı Cennet projesiyle ortaya koyuyor. Gönüllü bir sosyal sorumluluk hareketi olarak başlayan hikaye, bugün çevrenin korunmasından insan sağlığına ve istihdama kadar ülkemize, doğaya ve insanımıza değer katan kapsamlı bir harekete dönüşmüş durumda…  

Doğudan batıya Saklı Cennet

Türkiye’nin en doğu ucunda yer alan ve olumsuz coğrafi koşulları nedeniyle hiçbir iş koluna uygun olmayan Artvin’in Macahel Bölgesi’nin doğal değerlerinin korunması için başlatılan proje, Tekzen ’in de büyük katkılarıyla saflığını kaybetmemiş Saf Kafkas Arı Irkı ıslahı ile hem bölge kolonilerine hem de tüm Türkiye arıcılarına müthiş faydalar sağlayacak bir kırsal kalkınma projesine evirildi.

Farkındalık yaratan, yöre insanına istihdam olanağı sağlayan, bölge mirasını koruma altına alan proje kapsamında Saklı Cennet’e destek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Saklı Cennet ürünlerini Türkiye’nin 59 ilindeki 133 Tekzen mağazasında tüketicilerimize sunuyor, bu organik ürünlere mağazalarımızın verimliliği en yüksek metrekarelerinde yer veriyoruz. Aynı zamanda Saklı Cennet markası ve ürünlerinin halka tanıtımı için yürütülen reklam ve pazarlama faaliyetlerini üstlenerek, lojistikten son tüketiciye ulaşıncaya kadar her aşamada varlık gösteriyoruz.