Tekzen Akademi

Tekzen Akademi, sektörde öğrenme ve gelişimde bir çekim merkezi olarak kabul edilen ve çalışanlarının kariyer yolculuklarına değer katacak çözümler sunan bir markadır. 

Tekzen Akademi, #gelisiminicinyolacik mottosu ile gelişimi için yola çıkmak isteyenlere öğrenmenin yollarını açar.

Kurum strateji ve hedefleri doğrultusunda çalışanların performansını geliştirmek için; yeni neslin öğrenme alışkanlıklarına uygun, kolay, hızlı ve işe yarar öğrenme çözümleri sunar.

Çalışanlarının, gelişme ve geliştirme potansiyeline inanan Tekzen Akademi, karşılıklı öğrenme fırsatlarını kolaylaştıran, online eğitim platformu, eğitim önderleri, Tekzentuber gibi pek çok sistem ile öğrenen organizasyon iklimini destekler.

Kişisel ve Mesleki Gelişim Eğitimleri

Tekzen Akademi, eğitim ve gelişim programları ile çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine olanak sağlar. 

Şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda planlanan eğitim ve gelişim faaliyetleri; eğitim ihtiyaç analizi, program tasarımı, uygulama ve değerlendirme aşamalarından oluşturulur. 

Program tasarımları yapılırken genel müdürlük ve mağaza çalışanları olarak, eğitim ihtiyaç analizi verileri doğrultusunda hedef kitle profiline uygun eğitimler gerçekleştirilir. 

Eğitim çözümlerinde, iç ve dış kaynaklar, eğitim teknolojileri ve yeni neslin öğrenme alışkanlıklarına uygun yöntemler kullanılır.

Liderlik Eğitimleri

Tekzen Akademi’de yöneticilerin liderlik becerilerini güçlendirmeye önem verilir. Yönetici geliştirme programlarının uygulanmasında, saygın üniversiteler ve sektörün önde gelen profesyonelleri ile iş birliği içerisinde çalışılır.